Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tanaquil

Është emri yt Tanaquil? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Timshel, Tomislaw, Tomangelo, Thắng Lợi, Tomislawa
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tanzila, Tangela, Tanglili, Tangali, Tinsley, Tinkelala, Thượng Lệ, Tansila
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Tanaquil's në Facebook. Pozicioni #686884
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga TanaquilPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tanaquil? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tanaquil? Voto për emrin tënd