Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tajda

Është emri yt Tajda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tjade, Tsjeed, Tacito, Tsjade, Tjitte, Tjidde, Takoda, Tuketu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tuesday, Tjadduwee, Tukdu, Thaukt, Tacita, Tusti, Takeda, Thạch Thảo
Vlerësimi:
4/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35 Tajda's në Facebook. Pozicioni #375375
Kategoritë:Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga TajdaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tajda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tajda? Voto për emrin tënd