Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Sylvanus

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Sylvanus.
Është emri yt Sylvanus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pyll
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Silvanus
Djem me tinguj të ngjashëm:Silvanus, Silvanos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Silvanesia, Selvinas, Silfiyaningsih, Silvanice
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1800 Sylvanus's në Facebook. Pozicioni #22167
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1882
Komente nga SylvanusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sylvanus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sylvanus? Voto për emrin tënd