Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Svante

Është emri yt Svante? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Svend, Subhendu, Szabü Máté, Shivabandhu, Sobhanand, Svyanto, Sven Theo, Sahavi Ahmad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Shabyinte, Sefanit, Shevanity, Svintha, Supinda, Shavonda, Sofia Ahmad, Sofia Amanda
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 785 Svante's në Facebook. Pozicioni #40706
Kategoritë:Emra suedeze - Emrat suedeze 2010 Top 200
Komente nga SvantePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Svante? Voto për emrin tënd


Është emri yt Svante? Voto për emrin tënd