Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sunarti

Është emri yt Sunarti? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Simrita, Shimrath, Samarth, Samrad, Shimrith, Sigenert, Samhrad, Simrat
Vajza me tinguj të ngjashëm:Senorita, Smriti, Samrawit, Sanrda, Semret, Samritee, Samridhi, Somrat
Vlerësimi:
4.5/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 730 Sunarti's në Facebook. Pozicioni #42948
Kategoritë:
Komente nga SunartiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sunarti? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sunarti? Voto për emrin tënd