Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sun-Jung

Është emri yt Sun-Jung? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sơn Giang, Sang Gang, Soumen Singha, Sang Soo Jung, Sonu Singh, Song Eun Ji, Shenki Singh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Song Eun Wook, Sông Hương, Seung Hyung, Sung-Young, Sungjong, Sin-Kyung, Sung Eun Wook, Seena Gomes
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat Korean
Komente nga Sun-JungPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sun-Jung? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sun-Jung? Voto për emrin tënd