Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Stoner

Është emri yt Stoner? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Stanimir, Steiner, Shaydinairo, Stan Horia, Steinmeyer, Sutnier, Steinar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sudenur, Sedanur, Seda Nur, Siadmar, Siti Nur, Syahquita Amara, Şeyda Nur, Satı Nur
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 960 Stoner's në Facebook. Pozicioni #35199
Kategoritë:
Komente nga StonerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stoner? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stoner? Voto për emrin tënd