Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Stokley

Është emri yt Stokley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Satchel, Stockley, Stockwell, Sedgeley, Swietoslaw, Stocleah, Stocwiella, Stig-Ole
Vajza me tinguj të ngjashëm:Swietoslawa, Sidsel, Shadya Sheyla, Siti Suzilia
Vlerësimi:
3/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 95 Stokley's në Facebook. Pozicioni #185614
Kategoritë:
Komente nga StokleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stokley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stokley? Voto për emrin tënd