Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Stiles

Është emri yt Stiles? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Styles, Stelios, Stylos, Styles/стайлз, Said Ulac
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sextilius, Sejdalija, Syaka Hazatul Azwa, Siti Haliza
Vlerësimi:
5/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 405 Stiles's në Facebook. Pozicioni #65429
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga StilesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stiles? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stiles? Voto për emrin tënd