Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Sterling

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Sterling.
Është emri yt Sterling? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pak
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Starling, Stirling, Staerling
Vajza me tinguj të ngjashëm:Starling, Stirling, Staerling
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 28600 Sterling's në Facebook. Pozicioni #2554
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1935
Komente nga SterlingPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sterling? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sterling? Voto për emrin tënd