Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Stamatina

Është emri yt Stamatina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Stanton, Stantn, Staunton, Stantun
Vajza me tinguj të ngjashëm:Stientien, Sude Nadime, Siti Handyani
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 190 Stamatina's në Facebook. Pozicioni #112841
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga StamatinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stamatina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stamatina? Voto për emrin tënd