Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Spenser

Është emri yt Spenser? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Spencer, Shubham Mishra, Shubham Koriya, Suvankar, Shivam Mishra, Shubham Shekhar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Shuvankar, Subham Nagar
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7135 Spenser's në Facebook. Pozicioni #7714
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1986
Komente nga SpenserPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Spenser? Voto për emrin tënd


Është emri yt Spenser? Voto për emrin tënd