Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sonnenschein

Është emri yt Sonnenschein? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Samson, Sansone, Sanson, Simson, Samzun, Sang-Hun, Sinjin, Shimshon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sunshine, Sương Mai, Sanjana, Snježana, Swenja-Janine, Snezhina, Samsam, Snejana
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Sonnenschein's në Facebook. Pozicioni #694007
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga SonnenscheinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sonnenschein? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sonnenschein? Voto për emrin tënd