Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Smedley

Është emri yt Smedley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sandalio, Shandley, Sandil, Scandleah, Sentwali, Shentel, Shauntal, Sindile
Vajza me tinguj të ngjashëm:Shaindel, Shantelle, Shantell, Shakuntala, Shantel, Shawntel, Shantely, Shandel
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 180 Smedley's në Facebook. Pozicioni #117450
Kategoritë:
Komente nga SmedleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Smedley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Smedley? Voto për emrin tënd