Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Shields

Është emri yt Shields? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sioltach, Skjoldis, Skjolddis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sjoltsje, Sakeltsje, Soltsje, Skoltsje, Skeltsje, Scheltje, Sisseltsje, Seakeltsje
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 305 Shields's në Facebook. Pozicioni #80232
Kategoritë:
Komente nga ShieldsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shields? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shields? Voto për emrin tënd