Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sherlock

Është emri yt Sherlock? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sarlic, Scirloc, Searlus, Sharlueq, Searlas, Sarah Louise, Sari Yulis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Skarlys, Sharylice, Sherllys, Sirilak, Sarah Lucy, Sarah Eliza, Sara-Louise, Sara-Alicia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2460 Sherlock's në Facebook. Pozicioni #17603
Kategoritë:Popullore korean emrat boy - Popullore slloven emrat boy
Komente nga SherlockPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sherlock? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sherlock? Voto për emrin tënd