Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sheridan

Është emri yt Sheridan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Sirideain
Djem me tinguj të ngjashëm:Suhardani, Srdan, Sheridon, Shridaman, Sruthan, Scrydan, Sreten, Sirideain
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sarita Dwitania, Shardéney, Shardenne, Suhardini, Sukartin, Sardine, Segerdina, Surotama
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14370 Sheridan's në Facebook. Pozicioni #4417
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1941
Komente nga SheridanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sheridan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sheridan? Voto për emrin tënd