Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sharonda

Është emri yt Sharonda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sarwanto, Sarmad, Shrimati, Sherrunda, Shurandy, Shurendy, Suhermanto, Suranta
Vajza me tinguj të ngjashëm:Saranda, Sarwendah, Serenity, Sri Yunita, Sarah-Maude, Skirmante, Sirand, Suryanti
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10615 Sharonda's në Facebook. Pozicioni #5657
Kategoritë:
Komente nga SharondaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sharonda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sharonda? Voto për emrin tënd