Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Selmer

Është emri yt Selmer? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sellmer, Slawomir, Selmar, Slawomira, Selmir, Szilamér
Vajza me tinguj të ngjashëm:Selamir, Silanur, Shalimar, Silmara, Sallamari, Selinnur, Solimar, Selen Nur
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 100 Selmer's në Facebook. Pozicioni #179345
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1897
Komente nga SelmerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Selmer? Voto për emrin tënd


Është emri yt Selmer? Voto për emrin tënd