Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sanjar

Është emri yt Sanjar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sincere, Sankar, Shenazar, Shankara, Shankar, Shanker, Shinichiro, Somsri
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sancheray, Senghor, Shyamshree, Sanjirou, Sanckari, Samzar, Sanyi Kisari, Simuzer
Vlerësimi:
4.5/5
yje 65 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 51 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 50 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 650 Sanjar's në Facebook. Pozicioni #46665
Kategoritë:Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat boy
Komente nga SanjarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sanjar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sanjar? Voto për emrin tënd