Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sandrino

Është emri yt Sandrino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sundaran, Şenduran, Santram, Sundaram, Sundarama, Semi Turan, Sandi Hermawan, Simion Adrian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sandrine, Sandrina, Shania Indriani, Sanderina, Sandrin, Sandrien, Sanderine, Susi Andrian
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 90 Sandrino's në Facebook. Pozicioni #193511
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga SandrinoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sandrino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sandrino? Voto për emrin tënd