Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Samuelina

Është emri yt Samuelina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Samuel
Djem me tinguj të ngjashëm:Scanlon, Shahin Alam, Sơn Lâm, Scanlan, Scannalan, Samiul Amin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Simleen, Similun, Sena Aleyna, Sanna Helena, Sam Luna, Senna Lynn, Semma Elena, Sem Milan
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Samuelina's në Facebook. Pozicioni #2019424
Kategoritë:
Komente nga SamuelinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Samuelina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Samuelina? Voto për emrin tënd