Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sagittarius

Është emri yt Sagittarius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Soterios, Sotiris, Shadrach, Sotirios, Stearc, Sihtric, Styrk, Shedrach
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sadrika, Stark, Shadriescha, Shaderka, Sedrik, Siti Rezeki, Sterk Ego
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 480 Sagittarius's në Facebook. Pozicioni #58053
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga SagittariusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sagittarius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sagittarius? Voto për emrin tënd