Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rupprecht

Është emri yt Rupprecht? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hreodbeorht
Djem me tinguj të ngjashëm:Ruprecht, Robrecht, Robbrecht, Robberecht
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ruprecht, Robrecht, Robbrecht, Robberecht
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Rupprecht's në Facebook. Pozicioni #2055194
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga RupprechtPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rupprecht? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rupprecht? Voto për emrin tënd