Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rubetta

Është emri yt Rubetta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rifat, Ravid, Rihapatti, Rafat, Rıfat, Rufet, Riphath, Raafat
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ruveyda, Revati, Rifda, Rupette, Ruveida, Rovita, Ruveydo, Rofaida
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Rubetta's në Facebook. Pozicioni #709893
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga RubettaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rubetta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rubetta? Voto për emrin tënd