Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rubens

Është emri yt Rubens? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rabmag, Refangga, Robinus, Rafanz, Robinjo, Rufinus, Rob Banks, Rubin Kai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rovmaissa, Ruby Makako, Ravneek, Ravienska, Rovinga, Revanche, Rabia-Naz, Robine Isa
Vlerësimi:
5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2415 Rubens's në Facebook. Pozicioni #17871
Kategoritë:Emrat Portugalisht - Popullore letonisht emrat boy
Komente nga RubensPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rubens? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rubens? Voto për emrin tënd