Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Roxbury

Është emri yt Roxbury? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ross Perry, Rajveer, Razka Fabre, Rajkapur, Reski Fery, Raghubir, Rajeshvar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rosevear, Rajbir, Raghuvir, Raju Pawar, Reza Akbar
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 110 Roxbury's në Facebook. Pozicioni #167550
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga RoxburyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Roxbury? Voto për emrin tënd


Është emri yt Roxbury? Voto për emrin tënd