Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rosalba

Është emri yt Rosalba? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rijkolf, Rikolv, Rycklef, Ryklof, Rijcklof, Rijklof, Rachelva
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rosalva, Rhea-Silva, Raiselvi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6515 Rosalba's në Facebook. Pozicioni #8291
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga RosalbaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rosalba? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rosalba? Voto për emrin tënd