Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ronalds

Është emri yt Ronalds? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Reinoldus, Ronaldus, Reynolds, Romualdus, Renoldus, Renaldus, Rumoldus, Reinaldus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Reineldis, Rimalds, Raineldis, Renildes, Reinaldis, Reinildis
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 290 Ronalds's në Facebook. Pozicioni #83247
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga RonaldsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ronalds? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ronalds? Voto për emrin tënd