Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Romulus

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Romulus.
Është emri yt Romulus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I panjohur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rimelcio, Remelius, Ryan Luc, Raimo Elco
Vajza me tinguj të ngjashëm:Romeliza, Reynaliz, Reinalisse, Renia Lis, Rona Alesia, Romy Alisa, Romy Elisa
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1770 Romulus's në Facebook. Pozicioni #22469
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga RomulusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Romulus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Romulus? Voto për emrin tënd