Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Riviera

Është emri yt Riviera? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rovere, Rapere, Ruber, Rob-Roy, Riberry, River, Rhiver, Rybar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rivera, Raifar, Raviera, Riverra, Ripper, Raiver, Reiber
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 515 Riviera's në Facebook. Pozicioni #55178
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga RivieraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Riviera? Voto për emrin tënd


Është emri yt Riviera? Voto për emrin tënd