Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rigby

Është emri yt Rigby? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rajeev, Ragab, Rishab, Raaghib, Rajab, Rechab, Rechavia, Rishabh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rizpah, Raaqib, Rashif, Resve, Rajjab, Racib, Risva, Røskva
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 365 Rigby's në Facebook. Pozicioni #70637
Kategoritë:
Komente nga RigbyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rigby? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rigby? Voto për emrin tënd