Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Richendra

Është emri yt Richendra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rajendra, Rajender, Rajinder, Ragnheidur, Rishandro, Rijnder, Rojendro, Rychandro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ruxandra, Reza Schneider, Rajwinder, Rucsandra, Rajandra, Rochandra, Regina Teodora
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Richendra's në Facebook. Pozicioni #426202
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga RichendraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Richendra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Richendra? Voto për emrin tënd