Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ricardas

Është emri yt Ricardas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Richards, Ricardus, Richardis, Richardus, Rigardus, Roosardus, Ricardo Hugo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rjurdke, Reijertje, Rasario De Jesus, Rigardas
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 490 Ricardas's në Facebook. Pozicioni #57210
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy
Komente nga RicardasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ricardas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ricardas? Voto për emrin tënd