Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Restina

Është emri yt Restina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rexton, Rustom, Rastiano, Rustam, Raktim, Royston, Rikdom, Rosston
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rusdwiana, Ricadonna, Rojdan, Reshtina, Ria Agustina, Rega Dauna, Ria Agustini, Rieke Agustin
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 135 Restina's në Facebook. Pozicioni #144713
Kategoritë:
Komente nga RestinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Restina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Restina? Voto për emrin tënd