Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Razvan

Është emri yt Razvan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rizvan, Rusphin, Rusevina, Rucphen, Rizevim, Roggeveen, Risvan, Roko Fynn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rosafina, Rizvana, Richfne, Rojbin, Rosivana, Rose Vivian
Vlerësimi:
5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 32 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14065 Razvan's në Facebook. Pozicioni #4499
Kategoritë:Emrat rumune - Top 100 rumun emrat - Popullore rumun emrat boy - Popullore italian emrat boy
Komente nga RazvanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Razvan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Razvan? Voto për emrin tënd