Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Raphael

Është emri yt Raphael? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Rafaël
Variante:Rafa'el, רָפָאֵל, Рафаел
Djem me tinguj të ngjashëm:Rafael, Raffaello, Rafaele, Rafal, Ripley, Refael, Ravel, Rephael
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rafaella, Raphaela, Raphaella, Rafela, Rupali, Rifle, Ravyala, Refal
Vlerësimi:
4.5/5
yje 81 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 54 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 53 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 53 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 74 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 73 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 60360 Raphael's në Facebook. Pozicioni #1431
Kategoritë:Emra italiane - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1967
Komente nga RaphaelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Raphael? Voto për emrin tënd


Është emri yt Raphael? Voto për emrin tënd