Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Randolf

Është emri yt Randolf? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Randwulf
Variante:Randal, Randolph, Randulf, Randy
Djem me tinguj të ngjashëm:Randolph, Randulf, Randwulf
Vajza me tinguj të ngjashëm:Randolph, Randulf, Randwulf
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4955 Randolf's në Facebook. Pozicioni #10268
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikane në vitin 1953
Komente nga RandolfPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Randolf? Voto për emrin tënd


Është emri yt Randolf? Voto për emrin tënd