Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Randall

Është emri yt Randall? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Randwulf
Variante:Randell
Djem me tinguj të ngjashëm:Randahl, Randel, Randal, Randell, Rendall, Rahmatullah, Rhendel, Rahmotullah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ramatulai, Rhandall, Renatiélle, Romeo Atalo, Randoll, Randy Eyal, Ramatulaye, Rani Adila
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 102385 Randall's në Facebook. Pozicioni #928
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1906
Komente nga RandallPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Randall? Voto për emrin tënd


Është emri yt Randall? Voto për emrin tënd