Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ralfs

Është emri yt Ralfs? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rolfis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Reilfke, Roelfje, Roelfke, Roelofje, Roelofke, Ralph Si, R.o Alfashih
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 150 Ralfs's në Facebook. Pozicioni #134392
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga RalfsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ralfs? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ralfs? Voto për emrin tënd