Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Raleigh

Është emri yt Raleigh? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rawls, Ryleigh, Raleich, Rolis, Relus, Roelos, Rayleigh, Relk
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ruolke, Roelke, Rulke, Reelika, Raliska, Raeleigh, Roeleke, Rylaiza
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5675 Raleigh's në Facebook. Pozicioni #9257
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1936
Komente nga RaleighPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Raleigh? Voto për emrin tënd


Është emri yt Raleigh? Voto për emrin tënd