Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rainers

Është emri yt Rainers? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ramirez, Rimerius, Romaric, Ramires, Rainerius, Rainerus, Renierus, Rowan Morris
Vajza me tinguj të ngjashëm:Romariz, Renārs, Ronnieris, Reine Rose
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 55 Rainers's në Facebook. Pozicioni #275746
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga RainersPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rainers? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rainers? Voto për emrin tënd