Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Radnor

Është emri yt Radnor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Redmer, Rudmer, Radmer, Redmar, Rodmer, Radomir, Rutmer, Radimír
Vajza me tinguj të ngjashëm:Radomira, Raidimar, Rita Maria, Ridwan Mirah, Radu Maria, Ritu Maurya, Rut Maria
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Radnor's në Facebook. Pozicioni #318414
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga RadnorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Radnor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Radnor? Voto për emrin tënd