Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Quies

Është emri yt Quies? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Quico, Qays, Qiao, Qas, Qusay, Quốc Hiếu, Quoc, Quajo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Qiu, Qoqa, Qic, Qiqi, Quế Châu, Queisha, Quesia, Quisqueya
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Quies's në Facebook. Pozicioni #1002571
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga QuiesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Quies? Voto për emrin tënd


Është emri yt Quies? Voto për emrin tënd