Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Protais

Është emri yt Protais? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Protasius
Djem me tinguj të ngjashëm:Paretage, Peredwus, Parithoshak, Pardes, Prothsah, Pratik, Parithosh, Pradosh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pratigya, Pritika, Perdix, Pratiksha, Protasia, Pardis, Prateeksha, Prutske
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Protais's në Facebook. Pozicioni #577922
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore francez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy
Komente nga ProtaisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Protais? Voto për emrin tënd


Është emri yt Protais? Voto për emrin tënd