Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Prosper

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Prosper.
Është emri yt Prosper? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:i lumtur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Prosperus
Variante:Pros, Proske, Prosperina, Prostn, Sperrie
Djem me tinguj të ngjashëm:Prospero, Prósper
Vajza me tinguj të ngjashëm:Prosperia, Prospera
Vlerësimi:
4/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5360 Prosper's në Facebook. Pozicioni #9689
Kategoritë:Top 100 Swahilian emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1881
Komente nga ProsperPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Prosper? Voto për emrin tënd


Është emri yt Prosper? Voto për emrin tënd