Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Preston

Është emri yt Preston? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Prestin, Preostun, Purushottam, Prostn, Purushottama, Pristan, Puorushottm, Paresh Gaudana
Vajza me tinguj të ngjashëm:Park Do Eun
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 79265 Preston's në Facebook. Pozicioni #1135
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1885
Komente nga PrestonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Preston? Voto për emrin tënd


Është emri yt Preston? Voto për emrin tënd