Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Prescott

Është emri yt Prescott? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Prastawa, Prasad, Prasata, Prescot, Pareekshit, Purujit, Prasiddha, Porcodio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Presta, Pracheeta, Pragawati, Parastoo, Parichat, Pragati, Perchta, Parastu
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1710 Prescott's në Facebook. Pozicioni #23071
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga PrescottPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Prescott? Voto për emrin tënd


Është emri yt Prescott? Voto për emrin tënd