Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pravin

Është emri yt Pravin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Preben, Praveen, Prabin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Parafina, Parveen, Parvanah, Parfum, Pervina, Parvane, Pervane, Parvaneh
Vlerësimi:
4/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 39330 Pravin's në Facebook. Pozicioni #1970
Kategoritë:Emrat Hindu - Popullore ta emrat boy - Popullore Hindi emrat boy - Popullore rusisht emrat boy - Popullore polonisht emrat boy
Komente nga PravinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pravin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pravin? Voto për emrin tënd