Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Porter

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Porter.
Është emri yt Porter? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Porteur, Pryderi, Portier, Peredur
Vajza me tinguj të ngjashëm:Perter, Prdiriťa, Prtra, Preetrhi, Pierre Hadiri
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5310 Porter's në Facebook. Pozicioni #9761
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikanë në 1885
Komente nga PorterPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Porter? Voto për emrin tënd


Është emri yt Porter? Voto për emrin tënd